Shuttle Hakkında

Shuttle Hakkında

1983 yılında kurulan Shuttle Inc., Taipei Taiwan merkezli, küresel bir bilgi teknolojisi ve üreticisi lideridir. Bilgisayar anakartı üreticisi olarak kurulan Shuttle, çok saygın Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) yeteneklerini ve patentli soğutma teknolojilerini kullanarak, bilgisayar ürünleri sunmak adına genişlemiştir. Günümüzde Shuttle XPC’ler Cube (mini-tower), Slim (1.3L ve 3L), Nano ve All-in-One dahil olmak üzere tüketici ve ticari ürünler içermektedir. Shuttle ayrıca Dijital Signage Medya Oynatıcıları, Dizüstü Bilgisayarlar ve Tabletler sunmaktadır.

Shuttle, hem Dijital Eğitim hem de Ev Otomasyonu uygulamaları için yıllarca yazılım geliştirmeye yatırım yapmıştır. Bu sayede, Shuttle'ın anahtar teslim çözümleri EDUPAL Dijital Eğitim ve SMARTVILLE akıllı yaşam içermektedir.

Shuttle, dünya çapında geniş bir yan kuruluş, bayi, ortak ve tedarikçi ağına sahiptir.

Kurumsal Vizyon ve Misyon

Misyonumuz

Shuttle, müşteri hizmetlerine güçlü bir bağlılığı olan küresel bir şirkettir; yetenekli ve özverili personelimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan endüstri lideri, yenilikçi, özelleştirilebilir bilgi işlem çözümleri tasarlamak, analiz etmek ve üretmek için titizlikle çalışmaktadır.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

Shuttle'daki Araştırma ve Geliştirme mühendisleri, ödüllü ve patentli yenilikler geliştiren, sürekli olarak en yüksek kalitede ürünleri üreten ve performans başına mükemmel bir fiyat koruyan deneyimli, yaratıcı ve profesyonel bir ekiptir. Yüksek teknoloji ürünü CAD araçları ve en son teknolojiler hakkında kapsamlı bilgi birikiminden yararlanan Shuttle mühendis ekibi, pazarda kendini kanıtlamış üstün ürünler sunmaktadır.

İMALAT

Shuttle TQM (Toplam Kalite Yönetimi) ilkelerine adanmıştır: ürünlerimizde sadece orijinal marka bileşenleri kullanmakta ve tüm üretim süreçlerinde sıkı QA / QC (Kalite Güvence / Kalite Kontrol) prosedürleri izlenmektedir. Tesislerimiz, ISO9001, ISO9002 ve ISO14000 sertifikalı en yeni yüzeye montaj teknolojisi (SMT) ekipmanı ve üretim teknolojisine sahiptir. Shuttle fabrikaları ayda 300 binden fazla toplam üretim yapabilmektedir. Hızla genişleyen küresel pazarlara ayak uydurmak için Shuttle, ek SMT hatları ile üretim kapasitelerini artırmaya devam etmektedir.

Çevre Dostu

Shuttle, kendini çevrenin korunmasına, çevre kirliliğinin önlenmesine, atıkların en aza indirilmesine ve enerjinin korunmasına adamış bir şirkettir. Ayrıca, RoHS ilgili tüm yasa ve düzenlemelere uymaya taahhüt etmiştir; bu nedenle şu anda, tüm ürünlerimiz kurşunsuz ve RoHS uyumludur.

Shuttle doğaya ve çevreye sorumluluğunu yerine getiren bir şirkettir. Sahip olduğumuz tek Dünya’da çevresel etkileri en aza indirmek için proaktif olarak önlemler almak bizim elimizdedir. Şirket operasyonlarımızda doğru olduğuna inandığımız; mümkün olan her yerde yeniden kullanılabilir, doğal ve biyolojik olarak bozunabilir malzemeler kullanmaktır.

Amacımız;

  • Yasaları ve düzenlemeleri kesin olarak uygulamak,
  • Kirliliği önleme tedbirlerini iyileştirmek,
  • Geri dönüştürülebilir kaynakları kullanmak,
  • Enerji tasarruflu operasyonlara sahip olmak,
  • Çevre dostu ürünler kullanmak ve üretmek,
  • Sağlık ve kamu güvenliği sağlamaktır.
Back to Top